Názory odborníkov

Pavol Tomov

SMT Terapeut

Ako SMT sport manual terapeut sa pri svojej práci často stretávam s ľuďmi, ktorí majú sedavé zamestnanie a sťažujú sa na bolesti chrbtice. Hlavným dôvodom týchto problémov je nesprávne a dlhodobé sedenie. Ergonomika má svoje pravidlá optimálneho držania tela, aby sa svaly nepreťažovali. Pokiaľ je sedenie statické, svaly v oblasti lumbálnej a sakrálnej časti tela začnú ochabovať. Preto je balančné sedenie výborným spôsobom ako týmto zdravotným problémom predchádzať, prípade ich eliminovať. Vďaka progresívnemu balančnému systému stoličky Vertebro prinesiete pohyb do sedenia.

„Vďaka progresívnemu balančnému systému stoličky Vertebro prinesiete pohyb do sedenia.“
Pavol Tomov / SMT Terapeut

Skúsenosti užívateľov

" Na odporúčanie môjho ortopéda som si zadovážil stoličku Vertebro. Vďaka môjmu zamestnaniu som trpieval veľkými bolesťami a problémami s chrbtom. Od doby, čo sedávam na stoličke Vertebro, sú moje bolesti preč a ja si naplno užívam všetko čo ma baví."

Lukáš Bumbál / CEO / webdesign-studio s.r.o.

" Pri mojej práci fotografa trávim veľa času spracovávaním fotografii pri počítači. Problémi s chrbtom na seba nenechali dlho čakať. Tak som hľadal riešenia, ako bolesť odstrániť. Na fit lopte som viac ako hodinu-dve neobsedel. Cvičenie pomáhalo, ale nie vždy bol čas sa mu zodpovedne venovať. No po pár týždňoch používania stoličky Vertebro bolesť chrbat ustúpila. Jej pohyblivý sedák neustále posilnuje moje brušné a chrbtové svaly a nedovolí mi sedieť neprirodzene. Môžem ju každému len vrelo odporučiť!"

Kurt Konrad / Fotograf / Konrad Production s.r.o.