Vertebro stolička

Vertebro svojim progresívnym systémom zabezpečuje neustály pohyb, ktorý udržuje svalový korzet, vnútorné stabilizátory a brušné svalstvo aktívne. Napomáha odstrániť svalové disbalancie, skoliózu chrbtice, stuhnutie presilených svalových skupín. Zlepšuje dýchanie, prekrvenie nôh, medzistavcových platničiek a mozgu. Tým zvyšuje produktivitu v práci a celkovú kvalitu života.

Vertebro stolička
Tradičná stolička
Tradičná stolička

Dlhodobé sedenie na tradičných kancelárskych stoličkách spôsobuje celú radu problémov. Od bolestí hlavy, krku, chrbta, nôh až po rôzne blokády, seknutia v chrbte, kŕčové žily, únavu a zníženú výkonnosť v práci. Ochabnutý svalový korzet, zle vyživované medzistavcové platničky a celkovú absenciu pohybu neriešia ani ergonomické – na prvý pohľad pohodlné stoličky.

Problémy ktoré rieši VERTEBRO

  • Napomáha odstrániť neprirodzené ohnutie chrbtice
  • Bolesti hlavy, krku a  šije
  • Správne držanie panvy
  • Obnovenie bedrovej lordózy
  • Spevnenie svalového korzetu chrbtice
Podrobnejšie

Neučte sa žiť s bolesťou, naučte sa jej zbaviť!

Dokonca aj ľudia, ktorí pravidelne športujú, ale trávia veľa času sedením v práci alebo pri štúdiu, môžu trpieť svalovými disbalanciami, bolesťami krížov, krku, hlavy atď…

Tradičné kancelárske a  ergonomické stoličky iba podporujú statický spôsob sedenia – takže zdravotné problémy dlhodobo prehlbujú.

Kde je teda riešenie?

Skúšobná doba 20 dní

Kedže o kvalite a účinkoch našich stoličiek sme absolútne presvedčení, ponúkame predlženú skúšobnú lehotu až 20 dní na vrátenie tovaru.

Doprava zadarmo

V rámci celej Slovenskej a Českej republiky Vám stoličku Vertebro doručíme zadarmo.

Certifikáty a Patenty

Stolička Vertebro úspešne prešla klinickými testami a jej balančný systém je chránený patentom.

Viac informácií

Odborné poradenstvo

Použitie a kúpu stoličky Vertebro môžte konzultovať aj priamo s odborníkmi.

Viac informácií

Pre firmy

Ponúkame osobnú prezentáciu, testovanie výrobku a obchodné podmienky na mieru.

Viac informácií

Skúsenosti užívateľov

" Na odporúčanie môjho ortopéda som si zadovážil stoličku Vertebro. Vďaka môjmu zamestnaniu som trpieval veľkými bolesťami a problémami s chrbtom. Od doby, čo sedávam na stoličke Vertebro, sú moje bolesti preč a ja si naplno užívam všetko čo ma baví."

Lukáš Bumbál / CEO / webdesign-studio s.r.o.

" Pri mojej práci fotografa trávim veľa času spracovávaním fotografii pri počítači. Problémi s chrbtom na seba nenechali dlho čakať. Tak som hľadal riešenia, ako bolesť odstrániť. Na fit lopte som viac ako hodinu-dve neobsedel. Cvičenie pomáhalo, ale nie vždy bol čas sa mu zodpovedne venovať. No po pár týždňoch používania stoličky Vertebro bolesť chrbat ustúpila. Jej pohyblivý sedák neustále posilnuje moje brušné a chrbtové svaly a nedovolí mi sedieť neprirodzene. Môžem ju každému len vrelo odporučiť!"

Kurt Konrad / Fotograf / Konrad Production s.r.o.

Názory odborníkov

Prinášame Vám odporúčania a poznatky lekárov – špecialistov, fyzioterapeutov a iných odborníkov, ktorí sa dlhodobo zameriavajú na problémy spojené s pohybovou a nervovou sústavou. Veľmi si vážime informácie poskytnuté týmito odborníkmi, ktoré nám boli nesmierne nápomocné pri vývoji a zdokonaľovaní stoličky Vertebro. Preto sa veľmi radi o tieto poznatky a odporúčania podelíme aj s Vami a dúfame, že aj Vám pomôžu ku skvalitneniu Vášho života.

Prečítať názory